Balkan Non-Steam Knockout Liga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Non steam liga
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 NOOBkillers vs. hv

Go down 
2 posters
AutorPoruka
maTadoRRRRR




Broj komentara : 13
Join date : 2012-06-28

NOOBkillers vs. hv Empty
KomentarNaslov komentara: NOOBkillers vs. hv   NOOBkillers vs. hv Empty7/6/2012, 5:22 pm

noobkillers sverca igrace iz dezenta znaci igrac kova pod nickom sasuke a prijavljen je za dezente a ne za ove
molimo da se noobkillers diskvalifikuje zbog svercanja igraca iz drugih klanova..





Na vrh Go down
maTadoRRRRR




Broj komentara : 13
Join date : 2012-06-28

NOOBkillers vs. hv Empty
KomentarNaslov komentara: NOOBkillers vs. hv   NOOBkillers vs. hv Empty7/6/2012, 5:24 pm

TO se vidi ovdje

NoobKillers ™| sasuKe. - 0:0:1710445506


STEAM_0:0:1710445506 - Kov4

pozdrav marijanu "k0vi"
Na vrh Go down
k0v4.




Broj komentara : 7
Join date : 2012-07-03

NOOBkillers vs. hv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NOOBkillers vs. hv   NOOBkillers vs. hv Empty7/7/2012, 6:26 am

pozz si mamu usput Wink

da si malcice pametniji pitao bi tamo admine ili sudce ili sta god pa vidio..

mene su prijavili prvobitno noobkilersi i reko sam im ako treba da cu igrat (ako ih bude falilo) jer sam i prije ovog reko da mi se ovo neda igrat i da jednostavno nema smisla kao ni bilo koja liga na nonsteamu Wink ... posto dezenti nisu bili prijavili igrace do onog roka ja sam kontao da oni nece ni igrat pa ono ako trebam ovima onda cu igrat za njih.. najmanji problem Smile

a dezenti su me prijavili jer sam kod cera u klanu, bio i osto Smile al i njima sam tako bio reko jos mjesec dana prije nego sto smo mi pokrenili ovu ligu da mi se ovo neda igrati osim ako ih bude nekad zafalilo, pa zasto ne Smile

tako da bih te molio. odfuraj laganini i nauci igrat ...
Na vrh Go down
maTadoRRRRR




Broj komentara : 13
Join date : 2012-06-28

NOOBkillers vs. hv Empty
KomentarNaslov komentara: NOOBkillers vs. hv   NOOBkillers vs. hv Empty7/7/2012, 7:51 am

uvek nadete neki izgovor ali vidimo se dalje hahahah ha
Na vrh Go down
k0v4.




Broj komentara : 7
Join date : 2012-07-03

NOOBkillers vs. hv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NOOBkillers vs. hv   NOOBkillers vs. hv Empty7/7/2012, 9:01 am

izgovor? :O

ako je ovo bio izgovor, zapitaj se malo za mozak :SSS

ja sam ti tu samo objasnio sta je i kako je, da nebi bilo zabune Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





NOOBkillers vs. hv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NOOBkillers vs. hv   NOOBkillers vs. hv Empty

Na vrh Go down
 
NOOBkillers vs. hv
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Balkan Non-Steam Knockout Liga :: Sva pitanja vezana uz ligu.-
Idi na: