Balkan Non-Steam Knockout Liga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Non steam liga
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

  Knockout Liga: Informacije

Go down 
+2
By.BureK
Admin
6 posters
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj komentara : 43
Join date : 2012-06-25

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/25/2012, 9:54 pm

Poštovani,

Ako vas zanima bilo šta o našoj Knockout Ligi. Slobodno napišete ovdje i mi čemo vam odgovoriti u najgračem mogučem roku.

Hvala!

Admin.
Na vrh Go down
https://dezentcssliga.bosnianforum.com
By.BureK




Broj komentara : 11
Join date : 2012-06-26

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/26/2012, 3:12 pm

Dali moze biti prijavljeno vise od 6 igraca?
Na vrh Go down
Admin
Admin



Broj komentara : 43
Join date : 2012-06-25

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/26/2012, 5:34 pm

Naravno da moze
Na vrh Go down
https://dezentcssliga.bosnianforum.com
Caliph




Broj komentara : 19
Join date : 2012-06-28

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/28/2012, 12:23 pm

Nisam vidio u pravilima nista u vezi mapa,sta opet samo dd2?
Na vrh Go down
Admin
Admin



Broj komentara : 43
Join date : 2012-06-25

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/28/2012, 2:49 pm

Najvjerovatnije da se igraju DD2 ,INFERNO ili INFERNO PRO i NUKE
Na vrh Go down
https://dezentcssliga.bosnianforum.com
n0iz




Broj komentara : 4
Join date : 2012-06-29

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/29/2012, 8:16 pm

koji patch trebam imat instaliran za ligu?
otkad igram css uvijek sam ovo dvoje instaliro i sve je radilo

Citat :
CSS_Final_01-01-2010-DiGiTALZONE
CSS_Update_(01-02-2010)_DiGiTALZONE

u zadnje vrijeme jebe nesto i ne zeli uc na par servera, npr. dezent, kaze Disconnect: Client dropped by server.

Na vrh Go down
Gost
Gost




 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/29/2012, 8:38 pm

n0iz (citat):
koji patch trebam imat instaliran za ligu?
otkad igram css uvijek sam ovo dvoje instaliro i sve je radilo

Citat :
CSS_Final_01-01-2010-DiGiTALZONE
CSS_Update_(01-02-2010)_DiGiTALZONE

u zadnje vrijeme jebe nesto i ne zeli uc na par servera, npr. dezent, kaze Disconnect: Client dropped by server.


Ovaj meni radi na svim serverima: Counter-Strike Source v34 build 3264 (Eng + Rus) (Eng je po defaultu ne brini)
Mozes naci torrent na thepiratebay.
Na vrh Go down
n0iz




Broj komentara : 4
Join date : 2012-06-29

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/30/2012, 3:24 pm

non.steam.admin (citat):
n0iz (citat):
koji patch trebam imat instaliran za ligu?
otkad igram css uvijek sam ovo dvoje instaliro i sve je radilo

Citat :
CSS_Final_01-01-2010-DiGiTALZONE
CSS_Update_(01-02-2010)_DiGiTALZONE

u zadnje vrijeme jebe nesto i ne zeli uc na par servera, npr. dezent, kaze Disconnect: Client dropped by server.


Ovaj meni radi na svim serverima: Counter-Strike Source v34 build 3264 (Eng + Rus) (Eng je po defaultu ne brini)
Mozes naci torrent na thepiratebay.

e radi sada. hvala!
Na vrh Go down
Gost
Gost




 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/30/2012, 4:56 pm

Admin (citat):
Najvjerovatnije da se igraju DD2 ,INFERNO ili INFERNO PRO i NUKE

Bilo bi fino i da se uzme i jedna od ove tri:

de_tuscan
de_season
de_contra

Taj infreno pro nije mi jasno da se uzima pored pored obicnog infrena?
Na vrh Go down
Admin
Admin



Broj komentara : 43
Join date : 2012-06-25

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/30/2012, 5:32 pm

Igraju se dd2, inferno,nuke i jos neke mape !!!!!!!!
Na vrh Go down
https://dezentcssliga.bosnianforum.com
Gost
Gost




 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/30/2012, 5:34 pm

Admin (citat):
Igraju se dd2, inferno,nuke i jos neke mape !!!!!!!!

Neke kao awp lego, cs_assault ?????
Na vrh Go down
Admin
Admin



Broj komentara : 43
Join date : 2012-06-25

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/30/2012, 5:44 pm

Ti se nebi trebao da mjesas oko lige ,jer to nije tvoja stvar !!!! Jer organiatori odlucuju koje se mape igraju i nemoj se vise mjesati gdje ti nije mjesto!!!!!!!!!
Na vrh Go down
https://dezentcssliga.bosnianforum.com
Gost
Gost




 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/30/2012, 5:49 pm

Admin (citat):
Ti se nebi trebao da mjesas oko lige ,jer to nije tvoja stvar !!!! Jer organiatori odlucuju koje se mape igraju i nemoj se vise mjesati gdje ti nije mjesto!!!!!!!!!

Ok ja sam samo predlozio i poslije pitao koje su to neke mape jer "neke" nisam igrao.
Ja se ne mjesam u odluke, mislim da su prijedlog i pitanje stvari koje ne uticu direktno na odluku organizatora.


non.steam.admin: komentar modifikovan dana: 6/30/2012, 5:59 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Admin
Admin



Broj komentara : 43
Join date : 2012-06-25

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty6/30/2012, 5:51 pm

Oko mape ce se dogovaratti klanovi koji budu igrali to kolo !!
Na vrh Go down
https://dezentcssliga.bosnianforum.com
Malapickica




Broj komentara : 6
Join date : 2012-06-27

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty7/1/2012, 1:39 pm

Imam ja jedan prijedlog...mape koje bi se mogle igrat su nuke ,inferno(obicni) inferno pro je retardirana public mapa... i dd2 ofc
Ali liga bi se trebala igrat na 2 mape.... npr.. 1. kolo klan1 vs. klan2 prva mapa dd2....i onda jos jedan war npr. na inf. tako je pravednije jel mozda se nekome posreci pa pobjede iako nisu bolji na 1 mapi...na 2 je to ipak malo teze...a i vise se iskristalizira ko je tu stvarno bolji ako se igraju 2 razlicite mape...u slucaju da bude nerjeseno npr na dastu bude 16:12 za klan1 a na inf 16:12 za klan 2 onda se igra treca mapa...to bi bilo najbolje...
a ako su ove 3 mape malo dobre su i tuscan i season al istina je da 90% igraca nezna spotove na nukeu i infernu a kamoli na tuscanu i seasonu koje se na no steamu se skoro nikad neigraju....
Na vrh Go down
maTadoRRRRR




Broj komentara : 13
Join date : 2012-06-28

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty7/1/2012, 2:44 pm

Gledaj over nemoze igrat tako jel bih onda liga trajala preko mjesec dana a mislim da nikom nije od igraca stalo da se natezaju preko 30 dana
Na vrh Go down
Malapickica




Broj komentara : 6
Join date : 2012-06-27

 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty7/1/2012, 6:28 pm

ma joooj dva wara jedan iza drugog traju maximum sat vremena...nije to problem...
Na vrh Go down
Sponsored content





 Knockout Liga: Informacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knockout Liga: Informacije    Knockout Liga: Informacije Empty

Na vrh Go down
 
Knockout Liga: Informacije
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» PRAVILA KNOCKOUT LIGE!!
» INFORMACIJE ZA LIGU
» LIGA A GRUPA
» LIGA B GRUPA
» LIGA C GRUPA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Balkan Non-Steam Knockout Liga :: Sva pitanja vezana uz ligu.-
Idi na: