Balkan Non-Steam Knockout Liga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Non steam liga
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

  Popis igrača klanova!

Go down 
+24
makinator
fluid294
3mptY
--STRIKER--
Lemy
maTadoRRRRR
Croky
turok
pg ivan
mili762
crvenkapavica
Caliph
JohnnyWTF
mand0r
Sikiriki
kifla
Ivan997
fery killer
d1ncha.
king87
Johnny Esta Mucho
steeL
By.BureK
Admin
28 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty6/30/2012, 2:33 pm

Croky (citat):
Kodyan STEAM_0:0:4388976614 ima Vac ban na steam-u,dosta dugo igrao sa privatnim haxom ... da napomenem ne stranac nego naš igrač ^^

Molio bi da se i njega i takve neke igrače obriše sa popisa i da nemaju pravo prisustvovat na Ligi ! ! !

Hvala unaprijed Wink

Ok samo ti reci ko i sta. Eto on nece nastupati za nas nema problema ako ima vac ban ne znaci da ce i sad imati cit ali ok.
Ali on bi bar dao demo, a vidjecete problema sa ostalim igracima koji nece imati demo.
Na vrh Go down
Admin
Admin



Broj komentara : 43
Join date : 2012-06-25

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty6/30/2012, 2:40 pm

Dan ga jebo nemoj te se vise svadjat imate skype ili preko privatnih poruka !!!!!!!!!!
Na vrh Go down
https://dezentcssliga.bosnianforum.com
Croky
Admin



Broj komentara : 11
Join date : 2012-06-29

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty6/30/2012, 3:24 pm

Turok to za smoke možeš pričat nekom drugom a ne meni koji sam se nagledao situacija i sa tvoje strane a i od pun k... ostalih igrača a druga stvar nemožeš imat 5 rundi zaredom isti tajming a i kako možeš bit siguran da nije lik fejko sa tim smoke-om tako da molim te nemoj pričat gluposti ... tako i za flash i ostale stvari ... pun k... ekipe govori isto ko i nas par iz tima ! ! !

Dovoljno je to što ekipa izbjegava sa tobom a i protiv tebe igrat,imaju razlog ... ništa nije bez razloga !
Na vrh Go down
turok




Broj komentara : 6
Join date : 2012-06-29

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty6/30/2012, 11:20 pm

Opet ti sa izbegavanjem igranja.. rekao sam ti, niko me ne izbegava sem te tvoje ekipice sa bopea.. js , phantom.. bla bla...
Ne znam sta da ti kazem vise.. Ja ti misljenje ne mogu promeniti, ali postujem ga... bb
Na vrh Go down
d1ncha.




Broj komentara : 3
Join date : 2012-06-27

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty6/30/2012, 11:26 pm

burek inace tu sto seres po meni je*em ti sve to je predlozio ĐorĐ i ne miješaj se u tuđe probleme ..
Na vrh Go down
king87




Broj komentara : 5
Join date : 2012-06-26

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/1/2012, 5:42 pm

Brigada™|
1. Thor
2. Dr.NeO_145
3. Hard Bass
4.saLv!aDOR
5.Appex
6.Dr.Rocky
7.Funny STEAM_0:0:1704431658
8.K
Na vrh Go down
Lemy




Broj komentara : 2
Join date : 2012-06-26

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Popis igraca za ligu    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 10:32 am

Clan "JustKidding"

1. Lemy steam_id ........................... 0:0:1493500558
2. GoToHell steam_id............................ 0:0:1449655610
3. M€$$! steam id............................ 0:0:1729458170
4. Neoŋ steam id............................ 0:0:695684140
5. *D&G* steam id............................ 0:0:86146059
6.Linkin steam id............................ 0:0:503054101
7.Veliki_Vž steam id.......................... 0:0:701539219


Lemy: komentar modifikovan dana: 7/4/2012, 8:37 pm; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
Gost
Gost




 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 5:14 pm

kifla (citat):
S.T.A.R.S *

1.Caliph cs-hr.com - STEAM_0:0:21991458
2.cRoKy - STEAM_0:0:1372683010
3.anakintm -
4.Johnny - STEAM_0:0:220053135
5.niked - STEAM_0:0:724607344
6.FreaK - STEAM_0:0:2031206422
7.EwiL BaRoN - STEAM_0:0:1890955878
8.Kifla - STEAM_0:0:969319220
9.marKo - STEAM_0:0:1834344461
10.Mali pijanac<3 - STEAM_0:0:84286249
11.Ledd - STEAM_1:1:123456789

Steam id-i ce biti dostavljeni na vrijeme i zamoljavam da se nekradu nikovi.Isto tako vidim da masa igraca koji su se prijavili inace igraju za druge klanove, pa da nebi od ovoga ispala sprdnja.Po meni je dovoljno prijaviti 5 igraca i 3 zamjene jer cete ovako totalno izgubiti pregled i igrat ce svaki igrac za vise klanova jer nije problem na komp instalirati i 5 kantera sa razlicitim id.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Na vrh Go down
--STRIKER--




Broj komentara : 2
Join date : 2012-06-28

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Popis igraca klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 6:42 pm

Clan: Fυяιoυs™

1. --STRIKER-- STEAM_0:0:1360620700
2. 'iNsPiRe^ STEAM_ 0:0:636401638
3. SpLiĆo STEAM_0:0:499744260
4. sTrŁj3 STEAM_0:0:631541165
5. ohsen STEAM_0:0:12041964
6. -Wutra- STEAM_0:0:1834932133
7. anion
8. Gl@dIaToR.
9. Knight STEAM_0:0:1217686756
10. The king of css


--STRIKER--: komentar modifikovan dana: 7/5/2012, 8:41 am; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
3mptY




Broj komentara : 1
Join date : 2012-07-02

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Grupe    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 6:47 pm

 Popis igrača klanova! - Page 3 Lan10
Na vrh Go down
Croky
Admin



Broj komentara : 11
Join date : 2012-06-29

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 7:47 pm

Lijepo da pitam dali je teško stavit pravi nickname pa onda se smijat ili nekog sprdat ?

Ovo je upučeno izričito --->> non.steam.admin
Na vrh Go down
kifla




Broj komentara : 6
Join date : 2012-06-28

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 7:57 pm

Da i mene bi zanimalo sta je tebi smijesno, noobe bez imena?Ocito si neki lik sa pristicima i cvikama ko pepeljare koji izigrava ovdje nekakvog cyber gangstera
Na vrh Go down
Croky
Admin



Broj komentara : 11
Join date : 2012-06-29

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 8:00 pm

žalosno ali istinito ... mora da nema ni 18 godina il se varam ... svi kod registracije stavili normalne nickove ali mora se nači jedna iznimka u ovom slučaju --->> non.steam.admin
Na vrh Go down
mand0r




Broj komentara : 4
Join date : 2012-06-28
Age : 29

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Mesđ    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 8:17 pm

Croky nema ti matroska cit....
.
.
.
.
BTW non.steam.admin smiri doživljaje.


mand0r: komentar modifikovan dana: 7/3/2012, 1:05 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Gost
Gost




 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 8:43 pm

Sta god da neko uradi odma ga napadaju i sta je ovo sta ste svi nadrkani.
Sta je problem?
Znaci mislio sam da je ovo knifepro namjerno uradio nisam se sprdao sa njim ali izgleda da nije, on je glup kao sto sam i mislio.

Stavio je ovo:

11.Ledd - STEAM_1:1:123456789

Kakav je to steam id dvije jedinice na pocetku(gdje ima takav steam id?) i ovamo brojevi od 1 do 9.
Ja sam mislio da je to neka zajebancija? Zato sam se smijao.

Sta sam ja tebi rekao mandore ?
Na vrh Go down
Croky
Admin



Broj komentara : 11
Join date : 2012-06-29

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 9:35 pm

Mandore Matroska ti ima Vac ban na steam acc. jednom njegovom starom a i ulovljen je na non steam css-u isto sa a1m bot-om a drugo ti koji se skrivaš se predstavi a nemoj se skrivat ispod nickname-a --->> non.steam.admin
Na vrh Go down
Croky
Admin



Broj komentara : 11
Join date : 2012-06-29

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 9:45 pm

Generalle ako ti misliš da smo mi glupi i da ne kužimo da si to ti ok na tvoju dušu ali nemoj zaboravit da sam iz ZG-a pa pazi kako i šta pišeš !
Na vrh Go down
Caliph




Broj komentara : 19
Join date : 2012-06-28

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 9:46 pm

Croky (citat):
Generalle ako ti misliš da smo mi glupi i da ne kužimo da si to ti ok na tvoju dušu ali nemoj zaboravit da sam iz ZG-a pa pazi kako i šta pišeš !

Takoder Smile
Na vrh Go down
fluid294




Broj komentara : 2
Join date : 2012-06-26

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/2/2012, 9:57 pm

__________________
C Y B E R S P O R T S|
________________________________
3mty | STEAM_0:0:1796296942
________________________________|
dmd STEAM_0:0:513641103 |
________________________________|
gambit STEAM_0:0:1291838764 |
________________________________|
fluid STEAM_0:0:1117999463 |
________________________________|
pacijent STEAM_0:0:1640185801 |
________________________________|
ganja roller | STEAM_0:0:2135205254
________________________________|
none |STEAM_0:0:950300473
_______________________________|
.prvi STEAM_0:0:501116932
_______________________________|
smola STEAM_0:0:1490222433
_______________________________


fluid294: komentar modifikovan dana: 7/7/2012, 2:44 pm; prepravljeno ukupno 4 puta
Na vrh Go down
Gost
Gost




 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/3/2012, 7:45 am

Jebem ja mater svima koji su ovdje iz Zagreba.
Pa eto da vidimo sta cete to uraditi opasni tipovi iz Zagreba.
Eto sad sve znate i ko sam i da vam guzim keve pa dodjite.
Na vrh Go down
Croky
Admin



Broj komentara : 11
Join date : 2012-06-29

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/3/2012, 9:43 am

Gle možda i osvojiš nečiju kevu sa tim šarmom skrivanja ali samo ako se normalno predstaviš a ne da glumiš frajera ispod nick-a
--->> non.steam.admin !

Sve u svemu ti da nisi klinac i neki balavac nebi tako nisko pao da kreneš spominjat nečije keve a pošto si klinac ja ču ti osobno reči da je najlakše preko pisanja vrijeđat i spominjat nečiju kevu ... vidi se tvoj odgoj i po tome se sve zna ! ! !
Na vrh Go down
makinator




Broj komentara : 3
Join date : 2012-07-03

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/3/2012, 10:41 am

Ho ho ho!

Vidim gadno ste se raspisali, standardne stvari prije svake lige, prozivanja tko je haxor, tko je noob, tko kome jebe majku a ustvari mu se nemoze kurac dignit uopce (omg jesam li ja ovo prost majke vam ga nabijem a <3), salim se naravno, dosta vas me ovdje zna tako da mislim da je red da i ja nesto kazem ako ne pametno onda makar poucno.. Prvo iznendadjen sam dosta kad vidim Crokija i Calipha da se prepiru po nekakvom non steam forumu... Dajte ljudi eejjj pa mislim da previse iskustva i pameti imate s online i lanova da se tu prepirete oko nekakve non steam lige... Sjetim se odmah lige koju smo ja johnny ledd i jos neki pojedinci organizirali gdje su igraci prvi put upoznati s mr15 i esl rules ( da, da nekima je trebalo crtat sta je to a nek isu odmah skuzili sve u svemu to je isto pomak ogromni jer su warovi trajali po 2 i po sata nekad igrajuci DO 15.) I naravno i na toj ligi je bilo ovakvih komentara, prozivanja sto me nije ni cudilo s obzirom da je to po prvi put organizirano na non teamu. Ta se liga iskljucivo odrzala zato sto je prvi Johnny konstantno bio tu za svakog i svaki problem je nastojao rjesiti i pomoci itd. I 2 godine nakon toga vidim da stvari ostaju nepromijenjene, i dalje prevladava niska inteligencija s razinom razmisljanja na razini djece od 5 godina.

Prije svega naglasio bih neke bitne stavke, ovo je igra bez VAC SECURITY a antichitevi poput KAC-a, IRONWALLA ( ispravite me ako to nisu anticitevi, zaboravio sam) itd su zadnji put updejtani prije 4 ili 5 godina kao i sve vezano za ovaj stari css. Svaki igrac neposten koji haxa samo ukuca u google cs cheats i naravno moze igrati s njim kad i gdje ga je volja jer serveri i anticheatevi nemogu prepoznati igraca s haxom osim naravno vrijednih admina ( ali ni oni nisu vjerodostojni, i sam priznajem da sam mozda i ja nekad pogrijesio i banao nekog ko je zbilja cist). Poanta svega je ta po meni da se svadjate bezveze jer svaki cw koji se bude igrao uvijek ce bit prozivki, psovanja vrijedjanja narocito kad budu igrali igraci sa steama ( STARS i jos neki) protiv teamova koji nemaju iskustva toliko kao ovi. To je oduvijek tako, nitko nezeli priznat jednostavno bolji ste nego mora se vrijedjat i rodbina i rodjaci, kucni ljubimci te jos sto razlicith grozota kojih sam se naslusao dok sam bio aktivni igrac ove igre. Tu se rijetko kad dogadja da ljudi kao na steamu da nakon wara kazu gg ( good game) ili wp (well played), ne tu warovi zavrsavaju opce poznatim vrijedjanjima i u 80 slucajeva banom teama ciji je server ( ako je porazeni team vlasnik servera).

Dezenti svaka cast na trudu i volji, mislim da je ovo ok sto pokusavate ali nazalost to nece drzati vodu iz gore navedenih razloga.
Naravno da je bolje da igraci se uce igrati warove jer nasa esport scena ioanko prejadna, gdje se nemoze sastavit 7 ekipa da bi se mogao kakav takav EPS organizirat i u nas. Ali to je opet tema za neke druge prilike. Ono sto zelim reci jest to da je bolje da ima sto vise ovakvih turnira, ako nista bar poticu kakav takav interes da igraci budu bolji i da napreduju u odredjenim segmentima svoje igre. Ali kazem po meni tu dosta igraca treba sazrijeti te prestat ise ponasati kao najveci idioti. Cak i da vidis da je neko haxor reces u sebi " pa da, on je idiot gubi vrijeme sto igra igru bez ikakvog smisla" jer realno gledajuci svaki haxor nema pojma igrat i noob je jer njegova igra nije mjerilo onoga sto on stvarno moze a bez hacka on je niko i nista. Netreba mu psovat majku i obitelj jer njegova majka sigurno ga nije naucila da skine i igra s hackom Very Happy Very Happy

Zelim svim ekipama srecu na turniru i da nesto korisno izucete iz te lige a ne da vam ona koristi za lijecenje vasih frustracija i da budete kako se Brzi gore izrazio "cyber gangsteri" ( n1 Brzi Very Happy ). Znam da je ovo sve za kurac sto sam pisao ali eto nista drugo i ne bih mogao napisat jer po meni ovo je realno misljenje i trebalo biti svakog od vas tu ako imate imalo mozga u glavi.

GL & HF



With respect,

makinator ( pg Judge)
Na vrh Go down
kifla




Broj komentara : 6
Join date : 2012-06-28

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/3/2012, 11:07 am

Pozz Maki,
cisto da napomenem da ovo sto si napisao i nije bas toliko istina jer ipak i na jacim ligama sve ovisi o oku admina.Ovdje su zaposleni iskusni steam igraci koji ce itekako paziti da klinci koji misle da mogu da koriste google u svrhu trazenja citeva, budu itekako kaznjeni.A sto se tice steama, to je samo paravan nekim igracima za koristenje cita jer se i tamo itekako koriste hakovi, citevi i svakojaka pomagala i zato napominjem da opet sve lezi na sudiji i njegovom iskusnom oku.Ovo i da je odrzano na steamu nebi se primjetila nikakva razlika, prozivke bi se redale i tamo jer je to ipak igra koja se igra sa puno strasti a nama balkancima opsovke nazalost nisu strane.

GG Maki i dobar fps ti zeli Brzi
Na vrh Go down
Croky
Admin



Broj komentara : 11
Join date : 2012-06-29

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/3/2012, 11:23 am

Maky ne sumljaš valjda u mene koji igram cs od prve verzije countera + da imam iskustva preko 12 god. sa igranjem ...
Svaka čast na tome što si se raspisao i imao volje toliko pisat i respektiram to Wink Wink

Sve če to bit ok odrađeno tu sam kao sudac postavljen uz još par njih pa prema tome GL & HF Very Happy


>> BooM HeadShooT <<



Na vrh Go down
Caliph




Broj komentara : 19
Join date : 2012-06-28

 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty7/3/2012, 11:38 am

non.steam.admin (citat):
Jebem ja mater svima koji su ovdje iz Zagreba.
Pa eto da vidimo sta cete to uraditi opasni tipovi iz Zagreba.
Eto sad sve znate i ko sam i da vam guzim keve pa dodjite.

Tresnjevka jel ?ihhh to je 15 min od mene i Crokyja
Na vrh Go down
Sponsored content





 Popis igrača klanova! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Popis igrača klanova!    Popis igrača klanova! - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Popis igrača klanova!
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Balkan Non-Steam Knockout Liga :: Knockout Liga(Prijavljeni klanovi i popis igrača)-
Idi na: