Balkan Non-Steam Knockout Liga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Non steam liga
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Dezent vs iLEETify.

Go down 
5 posters
AutorPoruka
ShoncY




Broj komentara : 1
Join date : 2012-07-06

Dezent vs iLEETify. Empty
KomentarNaslov komentara: Dezent vs iLEETify.   Dezent vs iLEETify. Empty7/6/2012, 11:29 am

Respect.

6. IGRAČ KOJI BUDE UHVAĆEN SA SKRIPTOM, CHEAT-OM ILI NEKIM DRUGIM NEDOZVOLJIN SREDSTVOM, BITI ĆE ELIMINIRAN, A UKOLIKO SE DOGODE TAKVA 2 INCIDENTA U ISTOM KLANU, KLAN JE ELIMINIRAN.


8. POPIS IGRAČA TREBA PREDATI NAJDUŽE DO 31.06.2012. GODINE I NE SMIJU PRISUSTVOVAT NIJEDNI IGRAČI KOJI NISU NA POPISU.


11. OPTUŽIVANJA OKO CHEAT-EVA NEMA, ZA TO SU SUCI, A IGRAČ UKOLIKO IMA PRIMJEDBU, ŽALI SE SAMO SUCIMA. pr: "xyz mi je sumnjiv, molim provjerite"...

Mec protiv Dezenta nisam igrao, ali sam cuo zamerke od strane mojih igraca. Tipa da su igrala 2 citera, kao i to da 2 igraca nisu na listi igraca njihovog tima. Ne zelim da optuzujem javno nikoga za cheat, niti da imenujem one na koje sumnjam ja, kao i moj klan. Jedan clan mog klana se vise puta zalio hajde da kazemo "nadleznom" i nije dobio nikakav odgovor. Tako da prijatelji ne vidim smisao svega ovoga, niti ovih pravila, kada neko moze da ih krsi, bez ikakvih sankcija.
Na vrh Go down
Caliph




Broj komentara : 19
Join date : 2012-06-28

Dezent vs iLEETify. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dezent vs iLEETify.   Dezent vs iLEETify. Empty7/6/2012, 12:39 pm

Vidli smo mi sve sta vi pisete koga da gledamo i gledali smo,i da smo koga uhvatili odma bi bili diskfalificirani kao JustKidding zbog wh-a Dorine
Na vrh Go down
Sikiriki




Broj komentara : 3
Join date : 2012-06-28

Dezent vs iLEETify. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dezent vs iLEETify.   Dezent vs iLEETify. Empty7/6/2012, 1:07 pm

Bok.

1. Prijavio sam kingu da je kod 6-2 (ili 5-2) za dezent, ako se ne varam Alpha Protocol koristio Bhop, a to nisam vidio samo ja vec 5-6 igraca koji su bili u source TVu isto. Za cheateve ne mogu garantirat, jer svi znamo da je recimo radar hack ne moguce primjetit, no ako ga ima samo 1 igrac, moze odlucit cijeli war. Zato trazim STV na uvid i demo-e od Dezenta.

A drugo, igrali su 2ica koja nisu prijavljena, ne znam ni tko su, ni zasto su igrali ... to je ko da u finalu lige prvaka za Dinamo igraju 5 Barcinih igraca. Ili da sam doveo FeSHa, Flegmu i ostale sa steama, a prijavio ove iz mog klana. Ako sam ja lijepo mogao prijavit sve koji igraju i steam IDeve, i tako igrati posteno, onda trazim da mi se to posteno i vrati, ili cijela liga nema smisla.

Pozz, KiKiRiKi
Na vrh Go down
Caliph




Broj komentara : 19
Join date : 2012-06-28

Dezent vs iLEETify. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dezent vs iLEETify.   Dezent vs iLEETify. Empty7/6/2012, 1:22 pm

Gledaj ovako kao prvo,zblock blokira "jeftine" skripte a da je imao ociti BHop vec bi mi vidli,za ova 2 igraca su rekli da je jedan na moru jedan neznam sto je bilo,ali glas igrca je bio isti tako da isti igrac to smo provjerili,kroz group stage se moze tolerirat igrac-2 los steam ID jer inace nitko nebi igrao,kada prode groupstage nema vise toga sve mora biti tocno,a sta se tice DEMA,DEMO sam dao heffneru tako da sa time sam gotov njega trazite da vam da.
Na vrh Go down
maTadoRRRRR




Broj komentara : 13
Join date : 2012-06-28

Dezent vs iLEETify. Empty
KomentarNaslov komentara: Dezent vs iLEETify.   Dezent vs iLEETify. Empty7/6/2012, 2:22 pm

vi ste admini budale zao mi je sta vam to moram reci jel ste tako naivni onaj alpha protokol svi koji su bili u tv- u rekli su da gleda i puca kroz vrata gle ako smo to mi vidjeli koji ste vi kurac tamo radili zasto ste onda sudci molim vas odg...
Na vrh Go down
maTadoRRRRR




Broj komentara : 13
Join date : 2012-06-28

Dezent vs iLEETify. Empty
KomentarNaslov komentara: Dezent vs iLEETify.   Dezent vs iLEETify. Empty7/6/2012, 2:25 pm

to nisu rekli samo ja iz TTD nego ovi iz PG bolji igraci ja neznam zasto vi to niste mogli primjetiti.
na pubu on nemre imat pozitivno a na ligi je najednom imao 30- 7 neznam ja ko je tu u pravu mi iz tv-a ili vi?
Na vrh Go down
Caliph




Broj komentara : 19
Join date : 2012-06-28

Dezent vs iLEETify. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dezent vs iLEETify.   Dezent vs iLEETify. Empty7/6/2012, 2:46 pm

gledaj sada kada ste spomenuli njega cemo ga gledat nesto malo sta jesmo,barem ja,lik je bio fleshan nije nisanom ciljao drugo kroz zideve,samo mu protivnicki tim doslovno namijestao na kill dolazeci 1 po 1 i to onda uopce nije bio problem rijesit ,ali gledat cemo i dalje pa cemo vidit.A ti pazi sa tim vrijedanjem da te nebi kikali iz lige pa ti budi bezobrazan drugima.
Na vrh Go down
steeL




Broj komentara : 3
Join date : 2012-06-26

Dezent vs iLEETify. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dezent vs iLEETify.   Dezent vs iLEETify. Empty7/7/2012, 4:00 pm

Ja sam prico s milijem i ivanom na ts i jaa sam reko da alpha nema nista jer njegovi su killovi svi bili normalni ali se moze dogodit da neko ima 3,4 "citerska" killa nemora odmah znaciti da ima wh po meni taj decko nema nista
Na vrh Go down
Sponsored content





Dezent vs iLEETify. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dezent vs iLEETify.   Dezent vs iLEETify. Empty

Na vrh Go down
 
Dezent vs iLEETify.
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Balkan Non-Steam Knockout Liga :: Sva pitanja vezana uz ligu.-
Idi na: